CESTA DO NITRA

O STUDIU

Co můžete očekávat?

Prostřednictvím alternativních metod pochopíte zákonitosti vesmíru, a to, jak se nám promítají do praktického života. Budete vědět, jak naložit nejen se svým fyzickým tělem, ale jak doplnit energii v energetickém systému čaker, jak se optimálně stravovat, jak pochopit, co nám tělo signalizuje, jak se uzdravit a co všechno můžeme sami udělat pro lepší kvalitu našeho života.

Naučíte se chápat řeč svého těla i duše, a zároveň, jak jim pomoci zpět k harmonii. 

Poznáním univerzálních zákonů podpoříte svoji cestu sebepoznání a osobního růstu vedoucí k uzdravení těla i duše.

Doplníte si také informace z různých oborů, které si nesete s datem svého narození a naučíte se s nimi zacházet ve svůj prospěch a v souladu s děním celku.

Převezmete plnou zodpovědnost za svůj vlastní život.

Dvouleté studium pro dospělé, kde pod vedením zkušených lektorů a terapeutů dostanete základní informace pro vstup do zdravého a spokojeného života.

Během studia se budete seznamovat se základními alternativními směry a technikami vedoucími k osobnímu růstu a tyto směry budou postupně gradovat v souladu s pochopením, potřebami a vývojem studentů. Studenti budou do výuky zapojeni aktivní formou - v průběhu jednotlivých lekcí budou cvičit, tvořit apod., dle možností a podmínek.

Záměrem tohoto studia je umožnit orientaci v základních technikách práce s energetickým systémem těla, současně s prací na fyzickém těle a propojením těchto nezbytných součástí tak, aby se absolventi lépe zapojili do všech oblastí života. Postupovat budeme od fyzického těla - základy dechu, cvičení a stravu, přes mentální sféru, kdy budeme aktivně pracovat s pozitivní psychologií - vědomí sebe, až po vyvrcholení studia, kdy poskytneme oporu i svojí duši a jejímu vedení, prostřednictvím různých alternativních technik.

Výuka bude probíhat formou sobotních seminářů, začátek výuky 12. říjen 2019 a konec prvního ročníku červen 2020, začátek 2. ročníku říjen 2020 a konec studia červen 2021. 

V rámci školy je možné zúčastnit se mimořádných seminářů za zvýhodněné ceny pro studenty. Mimořádná možnost pro absolventy dvouletého studia předchozích let je zúčastnit se libovolného semináře za poloviční cenu. 

Oblíbené jsou také mimoškolní akce, kterých se mohou zúčastnit i rodinní příslušníci studentů.

Místo realizace výuky bude v Brně - Vojanova 1 (areál býv. kina Světozor), případně Brno, Štolcova 31, závisí na počtu studentů

CESTA DO NITRA